Zgłoś wydarzenie

PROJEKT WSPIERANY PRZEZ

KALENDARZ WYDARZEŃ


<<LIPIEC>>
            1
2345678
9101112131415
1617
1819202122
23242526272829
3031          

PROMOCJE

Damska koszulka Dare 2b  

79Zł / 39,90 Zł

Koszulka termoaktywna Dare 2b  

79Zł / 39,90 Zł

Rusz się - samo się nie zrobiIDEA I TWÓRCA PROJEKTU

Witaj na Ruszsie.org, miejscu, w którym możesz przedstawić swój pomysł na organizację sportowego wydarzenia i skorzystać z pomocy przy jego realizacji!

Program “RUSZ SIĘ” powstał z myślą o ludziach aktywnych, zarażających innych pozytywną, sportową energią!

Naszym celem jest wsparcie pasjonatów, którzy lubią wychodzić z inicjatywą i bezinteresownie zachęcają innych do różnych form aktywności sportowych. Jesteś właśnie taką osobą? Gratulujemy - znalazłeś się we właściwym miejscu!

Idea jest prosta – ty przedstawiasz swój projekt organizacji sportowego wydarzenia, my wspieramy twoją inicjatywę radami i produktami Regatta.

Nieważne czy razem z innymi biegasz, jeździsz na rowerze, wspinasz się, uprawiasz nordic walking czy grasz w piłkę. Dla nas każda forma aktywności się liczy! Bo przecież każdy ruch to zdrowie!


Dlatego RUSZ SIĘ i przyłącz się do nas:
- Dowiedz się kogo i jak wspieramy!
- Zgłoś projekt wydarzenia i otrzymaj wsparcie Regatta

 

Kim jesteśmy?
Twórcą  programu „RUSZ SIĘ” jest marka Regatta Great Outdoors, najpopularniejsza brytyjska marka odzieży dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Regatta to rodzinna firma istniejąca na rynku od ponad 30 lat, która swoją popularnosć zdobyła oferując ubrania o wysokich parametrach, ale w przystępnych cenach.

Nasze motto:
“Wierzymy, że można prowadzić aktywny styl życia, niekoniecznie będąc wyczynowym sportowcem!”

Marka Regatta od dawna wspiera sportowców, podróżników i ludzi, którzy z uporem i wytrwałością realizują swoje pasje i marzenia. W Polsce wzięła pod swoje skrzydła m.in. rodzinę Łopacińskich w podróży dookoła świata, wioślarki Marię i Annę Wierzbowskie, paralotniarzy z Regatta Flying Dragons Team, hokeistów MMKS Podhale czy zawodową grupę kolarską Domin Sport.

Teraz, dzięki programowi RUSZ SIĘ i ty możesz dołączyć do grona pasjonatów wspieranych przez Regatta!


web © 2014-18 MM Sound & Global Net