Zgłoś wydarzenie

PROJEKT WSPIERANY PRZEZ

KALENDARZ WYDARZEŃ


<<LIPIEC>>
            1
2345678
9101112131415
1617
1819202122
23242526272829
3031          

PROMOCJE

Damska koszulka Dare 2b  

79Zł / 39,90 Zł

Koszulka termoaktywna Dare 2b  

79Zł / 39,90 Zł

Dotyczy wydarzenia: 17.09 - Forest Run

16 września 2017 roku na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego odbyła się czwarta edycja biegu Forest Run. Biuro zawodów oraz Meta biegu zlokalizowane były na Stacji Turystycznej na Osowej Górze, w pobliżu znanej atrakcji turystycznej - Studni Napoleona.

Forest Run odbywał się na trzech trailowych trasach. Najdłuższa miała długość 52 km, środkowa, najpopularniejsza, 22 km oraz najkrótsza 13,5 km. Do udziału w biegu zapisało się 750 osób. Przy organizacji całego wydarzenia pracowało 80 wolontariuszy. Organizacja zawodów przebiegła bez problemów, dopisała także pogoda.

Po dwóch tygodniach deszczowego września w sobotę zaświeciło słońce i po raz kolejny mogliśmy się cieszyć fantastycznymi warunkami. Wielkopolskie lasy zachwyciły biegaczy urozmaiconymi ścieżkami, z których duża część położona jest nad brzegami jezior i biegnie wąskimi singletrackami. Ideą całych zawodów jest pokazanie biegaczom, że właśnie tutaj, w lesie, poprzez aktywny wypoczynek, odpoczywa się najlepiej. Doświadczyliśmy zaciętej rywalizacji na każdej z tras, ale każdego dobiegającego na metę traktowaliśmy jak zwycięzcę.

Biegaczom uśmiechy nie schodziły z ust, tym bardziej, że na mecie czekało na nich Miasteczko Biura Zawodów, gdzie rozstawione były stoiska firm cateringowych oraz naszych Partnerów. Na zawodników czekali masażyści, a ci najbardziej zmęczeni mogli odpocząć na leżakach czy licznych hamakach rozwieszonych pomiędzy drzewami. Można także było spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej oraz na slacklinach.
Cały dzień, zarówno na trasach jak w Miasteczku Biura Zawodów, panowała bardzo pozytywna atmosfera, którą dodatkowo podkreślały palące się ogniska. 


Po biegu spłynęło do nas wiele pozytywnych komentarzy na temat organizacji oraz wrażeń dotyczących samego Wielkopolskiego Parku Narodowego. Część z nich można przeczytać na naszym profilu Facebookowym w części Recenzje. Uroki tego miejsca odkrywają biegacze z całej Polski, z Gdańska, Szczecinka, Piły, Warszawy, Świnoujścia i innych oddalonych miejscowości. Tak pomyślny przebieg zawodów nie udałby się bez wsparcia naszych Partnerów. Organizacyjnie wsparły nas gminy ościenne a także Powiat Poznański. Główne nagrody ufundowały firmy Regatta oraz Natural Born Runners. Bardzo dziękujemy za wsparcie i pozytywne nastawienie do naszego biegu. 


web © 2014-18 MM Sound & Global Net